Последните гонки на третия ден , оформиха интересно крайно класиране в 39-то издание на пролетната регата “Бриз”+ UPDATE

Около 11:40 часа тази сутрин след 2 фалстарта за класовете Оптимист и Лазер , бе поставено началото на ден последен от международната регата “Бриз пролет” , която е организирана от СК “Черно море Бриз” със съдействието и финансовата подкрепа на Община Варна , част от програмата „Варна – Европейски град на спорта“ в периода 4 -7 април за класовете Оптимист , Кадет , Лазер 4.7,Лазер Радиал, Лазер Стандарт, 420,470 и Фин .

В днешния последен ден от регатата бяха проведени по 2 гонки за класовете Оптимист , 420 и Кадет и по 1 за Стандарт , Радиал, 4.7 , 470 и Фин . Така около 16 часа , бе проведено и награждаването на участниците в регатата, в която стартираха повече от 100 представителя от Украйна , България и Румъния . Крайното класиране по класове и възрастови групи е както следва : BRIZ_PROLET_2019_F

Optimist  (71 участника)

1.Дария Тютюнич (Сергеевка, Украйна)
2.Георги Маноилов (ОМК Несебър 2000)
3.Лидия Златова (Трансбункер Одеса, Украйна)
4.Святослав Мадонич (Затока, Украйна)
5.Иван Антипин (Николаев, Украйна)
6.Микайло Золотарев (Трансбункер Одеса, Украйна)
7.Тодор Тузлуков (ОМСК Циклон Поморие)
8.Александър Вангелов (ОМК Несебър 2000)
9.Мариян Шангов (ЯК Порт Бургас)
10.Александър Ганев (ЯК Кап. Г. Георгиев Порт Варна)

Optimist, юноши младша възраст (22 участника)

1.Святослав Мадонич (Затока, Украйна)
2.Иван Антипин (Николаев, Украйна)
3.Александър Вангелов (ОМК Несебър 2000)

Optimist, юноши старша възраст (30 участника)

1.Георги Маноилов (ОМК Несебър 2000)
2.Микайло Золотарев (Трансбункер, Украйна)
3.Тодор Тузлуков (ОМСК Циклон Поморие)

Optimist, девойки младша възраст (8 участника)

1.Адриана Петкова (СК Черно море Бриз Варна)
2.Даниела Гочева (ОМСК Циклон Поморие)
3.Цвета Кирчева (ЯК Кап. Г. Георгиев Порт Варна)

Optimist, девойки старша възраст (11 участника)

1.Дария Тютюнич (Сергеевка, Украйна)
2.Лидия Златова (Трансбункер Одеса, Украйна)
3.Кемала Парушева (ЯК Черноморец Бургас)

Laser 4.7  (17 участника)

1.Станислава Тодорова (ЯК Порт Бургас)
2.Радослав Гавраилов (ЯК Кап. Г. Георгиев Порт Варна)
3.Давид Бинев (ЯК Порт Бургас)
4.Диана Маркова (ОМК Несебър 2000)
5.Клемент Саръстов (ЯК Порт Бургас)
6.Йоана Тодорова (ЯК Кап. Г. Георгиев Порт Варна)
7.Даниел Йорданов (ОМК Несебър 2000)
8.Лазар Пенев (ЯК Порт Бургас)
9.Михаил Берберов (ЯК Кап. Г. Георгиев Порт Варна)
10.Андрий Липченко (Николаев, Украйна)

Laser 4.7, девойки (5 участника)

1.Станислава Тодорова (ЯК Порт Бургас)
2.Диана Маркова (ОМК Несебър 2000)
3.Йоана Тодорова (ЯК Кап. Г. Георгиев Порт Варна)

Laser 4.7, младежи до 15 г. (6 участника)

1.Давид Бинев (ЯК Порт Бургас)
2.Лазар Пенев (ЯК Порт Бургас)
3.Михаил Берберов (ЯК Кап. Г. Георгиев Порт Варна)

Laser 4.7, младежи до 17 г. (6 участника) – КОРИГИРАНО !!!

1.Радослав Гавраилов (ЯК Кап. Г. Георгиев Порт Варна)
2.Даниел Бинев (ЯК Порт Бургас)
3.Клемент Саръстов (ЯК Порт Бургас)

420 (4 екипажа)

1.Стефан Микаелян/Магдалена Ценова (СК Черно море Бриз Варна)
2.Радина Кирова/Явор Нанков (ЯК Кап. Г. Георгиев Порт Варна)
3.Вилислав Димитров/Ясен Великов (МК Балчик)

Cadet (3 екипажа)

1.Йордан Илиев/Владимир Обрешков (СК Черно море Бриз Варна)

Laser Standard (3 участника)

1.Любен Тенекеджиев (ЯК Порт Бургас)

Laser Radial  (9 участника)

1.Мариела Николова (СК Черно море Бриз Варна)
2.Оскар Мадонич (Затока, Украйна)
3.Иво Филчев (СК Черно море Бриз Варна)
4.Любен Тодоров (ОМК Несебър 2000)
5.Мартин Пенев (МК Балчик)
6.Калина Маринова (СК Черно море Бриз Варна)

Laser Radial жени (3 участника)

1.Мариела Николова (СК Черно море Бриз Варна)

Laser Radial мъже и младежи (6 участника)

1.Оскар Мадонич (Затока, Украйна)
2.Иво Филчев (СК Черно море Бриз Варна)
3.Любен Тодоров (ОМК Несебър 2000)

Finn (10 участника)

1.Анастас Петров (ОМК Несебър 2000)
2.Георги Менчев (ОМК Несебър 2000)
3.Светлин Попов (СК Черно море Бриз Варна)
4.Никола Кобарелов(ЯК Черноморец Бургас)
5.Веселин Йовчев (ОМК Несебър 2000)

Finn, мъже (6 участника)

1.Анастас Петров (ОМК Несебър 2000)
2.Жоро Стойчев (СК Черно море Бриз Варна)
3.Симеон Денев (СК Черно море Бриз Варна)

Finn, младежи (4 участника)

1.Георги Менчев (ОМК Несебър 2000)
2.Светлин Попов (СК Черно море Бриз Варна)
3.Никола Кобарелов (ЯК Черноморец Бургас)

470 (6 екипажа)

1.Александър Лазаров/Ива Недева (СК Черно море Бриз Варна)
2.Владислав Маринов/Димитър Вангелов (ОМК Несебър 2000)
3.Иван Костадинов/Иван Атанасов (МСК Сереко Царево)