Крайно класиране на Международна регата Порт Бургас – Бургаска Ветроходна седмица …..

Златна група клас Оптимист :

1 Еге Йълдъзбайрактар (Tekirdag Sailing, Турция)
2 Георги Маноилов (ОМК Несебър 2000)
3 Александър Ганев (ЯК Кап. Г. Георгиев Порт Варна)
4 Кутсал Гюнеш Курназ (Tekirdag Sailing, Турция)
5 Тодор Тузлуков (ОМСК Циклон Поморие)
6 Божидара Бозовайска (ОМК Несебър 2000)
7 Даниел Сиантар (Birzebugga Sailing, Малта)
8 Шон Акилина (Birzebugga Sailing, Малта)
9 Мартин Митев (ОМК Несебър 2000)
10 Иван Найденов (ЯК Порт Бургас)

Сребърна група клас Оптимист :

1 Карина Матеа (Sportul Studentesc, Румъния)
2 Даниела Гочева (ОМСК Циклон Поморие)
3 Демир Ярапсан (Tekirdag Sailing, Турция)
4 Коста Вериоти (Nautic Yachting Club , Румъния)
5 Цвета Кирчева (ЯК Кап. Г. Георгиев Порт Варна)
6 Емили Фенеч (Birzebugga Sailing, Малта)
7 Сара Кристина Патаче (Sportul Studentesc, Румъния)
8 Матей Маргинеан (Sportul Studentesc, Румъния)
9 Христо Калчев (ЯК Кап. Г. Георгиев Порт Варна)
10 Милица Станчева (ЯК Черноморец Бургас)

Клас 420
1 Мартин Геров/Ан-Никол Кънева (ОМК Несебър)
2 Марина Димитрова/Деметра Дойчева (ЯК Черноморец Бургас)
3 Цветослав Мавродиев/Илиана Андонова (СК Черно море Бриз Варна)
4 Вилислав Димитров / Ясен Великов (МК Балчик)
5 Сава Саръстов / Мартин Гаров(ЯК Кап. Г. Георгиев Порт Варна)

Клас Лазер 4.7
1 Мерич Ердаглъ (Tekirdag Sailing, Турция)
2 Арда Йълдъзбайрактар (Tekirdag Sailing, Турция)
3 Алев Еркан (Tekirdag Sailing, Турция)
4 Даниел Йорданов (ОМК Несебър 2000)
5 Диана Маркова (ОМК Несебър 2000)
6 Клемент Саръстов (ЯК Порт Бургас)
7 Владимир Стоянов (ЯК Кап. Г. Георгиев Порт Варна)
8 Станислава Тодорова (ЯК Порт Бургас)
9 Радослав Гавраилов (ЯК Кап. Г. Георгиев Порт Варна)
10 Даниел Войчу (Sportul Studentesc, Румъния)

Клас Лазер Радиал

1 Стефани Музакова (ОМСК Циклон Поморие)
2 Максимилиан Роска (Sportul Studentesc, Румъния)
3 Любен Тодоров (ОМК Несебър 2000)
4 Мариела Николова – (СК Черно море Бриз Варна)
5 Мартин Пенев (МК Балчик)

Клас Лазер Стандарт
1 Любен Тенекеджиев (ЯК Порт Бургас)
2 Иво Тодоров (ОМК Несебър 2000)
3 Иво Филчев (СК Черно море Бриз Варна)
4 Златко Атанасов (ОМК Несебър 2000)
5 Сабин Робърт-Николае (Sportul Studentesc, Румъния)

Клас 470
1 Бухор Роска/Михай Фагарасиан (Sportul Studentesc, Румъния)
2 Георги Никитов/Стамо Тенев (ЯК Черноморец Бургас)
3 Владислав Маринов/Димитър Вангелов (ОМК Несебър 2000)
4 Димитър Шангов / Александър Пламенов (ЯК Порт Бургас)
5 Евгени Атанасов / Атанас Радев (ЯК Порт Бургас)
6 Георги Калоянов / Никола Деркозлиев (ЯК Черноморец Бургас)

Клас Фин
1 Анастас Петров (ОМК Несебър)
2 Даниел Николов (СК Черно море Бриз Варна)
3 Георги Менчев (ОМК Несебър)

Снимки : Яхтинг инфо