Поради безветрие , последния състезателен ден на регата “Бриз-Есен” завърши без гонки …….

Липсата на вятър днес , постави бързия край на ветроходната регата “Бриз-Есен” във Варна . Така гонките проведени през втория състезателен ден определиха финалистите в регатата .
Регатата се проведе в периода 27- 29 Септември 2019 в Акваторията на Варненско езеро, база Черно Море – Бриз за класовете ОПТИМИСТ, КАДЕТ, ЛАЗЕР 4.7, ЛАЗЕР РАДИАЛ, ЛАЗЕР СТАНДАРТ, 420, 470 И ФИН . Организатори на мероприятието са СК „Черно море Бриз“ Варна, Община Варна и Сдружение спортни клубове „Черно море“. 

Крайно класиране : BRIZESEN_2019.pdf

Клас Оптимист :

1 Георги Маноилов (ОМК Несебър 2000)
2 Виктор Станоев (ЯК Кап. Г. Георгиев Порт Варна)
3 Александър Ганев (ЯК Кап. Г. Георгиев Порт Варна)
4 Мариян Шангов (ЯК Порт Бургас)
5 Иван Найденов (ЯК Порт Бургас)

Клас Optimist, девойки младша възраст

1 Адриана Петкова (СК Черно море Бриз Варна)
2 Даниела Гочева (ОМСК Циклон Поморие)
3 Цвета Кирчева (ЯК Кап. Г. Георгиев Порт Варна)
4 Бояна Костуркова (ЯК Кап. Г. Георгиев Порт Варна)
5 Андриана Николаева (МК Балчик)

Клас Optimist, момичета старша възраст

1 Божидара Бозовайска (ОМК Несебър 2000)
2 Рози Кънева (ОМК Несебър 2000)
3 Даяна Пашова (ЯК Черноморец Бургас)
4 Кемала Парушева (ЯК Черноморец Бургас)
5 Велека Колтова (ОМК Приморско)

Клас Optimist, юноши младша

1 Виктор Станоев (ЯК Кап. Г. Георгиев Порт Варна)
2 Александър Ганев (ЯК Кап. Г. Георгиев Порт Варна)
3 Александър Вангелов (ОМК Несебър 2000)
4 Тино Томов (ЯК Порт Бургас)
5 Никола Атанасов (СК Черно море Бриз Варна)

Клас Optimist, юноши старша

1 Георги Маноилов (ОМК Несебър 2000)
2 Мариян Шангов (ЯК Порт Бургас)
3 Иван Найденов (ЯК Порт Бургас)
4 Владимир Пинков (ОМК Несебър 2000)
5 Тодор Тузлуков (ОМСК Циклон Поморие)

Клас Laser 4.7

1 Даниел Йорданов (ОМК Несебър 2000)
2 Радослав Гавраилов (ЯК Кап. Г. Георгиев Порт Варна)
3 Давид Бинев (ЯК Порт Бургас)
4 Диана Маркова (ОМК Несебър 2000)
5 Владимир Стоянов (ЯК Кап. Г. Георгиев Порт Варна)

Клас Лазер 4.7, девойки

1 Диана Маркова (ОМК Несебър 2000)
2 Андреа Кирова (ЯК Кап. Г. Георгиев Порт Варна)
3 Катерина Димитрова (МК Балчик)

Клас Лазер 4.7, младежи

1 Даниел Йорданов (ОМК Несебър 2000)
2 Радослав Гавраилов (ЯК Кап. Г. Георгиев Порт Варна)
3 Давид Бинев (ЯК Порт Бургас)
4 Владимир Стоянов (ЯК Кап. Г. Георгиев Порт Варна)
5 Петър Костурков (ЯК Кап. Г. Георгиев Порт Варна)

Клас 420 :
1 Мартин Геров – Ан-Никол Кънева (ОМК Несебър 2000)
2 Вилислав Димитров – Ясен Великов (МК Балчик)
3 Цветослав Мавродиев – Стефан Микаелян (СК „Черно море Бриз“ Варна)
4 Калина Маринова – Магдалена Ценова (СК „Черно море Бриз“ Варна)
5 Даниел Колев – Данийл Цимбал (ЯК Кап. Г. Георгиев Порт Варна)

Клас Кадет :
1 Йордан Илиев – Симеон Донев (СК „Черно море Бриз“ Варна)
2 Марио Бойков – Георги Вълчев (СК „Черно море Бриз“ Варна)
3 Рафаел Арианто – Никола Каразлатев (СК „Черно море Бриз“ Варна)
4 Огнян Великов – Павел Стоянов (МК Балчик)

Клас Фин :
1 Светлин Попов (СК „Черно море Бриз“ Варна)
2 Боян Костов (СК „Черно море Бриз“ Варна)
3 Никола Александров (ЦСЯК Академик София )

Клас Лазер Радиал :
1 Мариела Николова (СК „Черно море Бриз“ Варна)
2 Йоана Тодорова (ЯК Кап. Г. Георгиев Порт Варна)
3 Николай Ценов (СК „Черно море Бриз“ Варна)

Клас Лазер Стандарт :
1 Даниел Николов (СК „Черно море Бриз“ Варна)
2 Иво Филчев (СК „Черно море Бриз“ Варна)
3 Мартин Пенев (МК Балчик)

Клас 470 :
1 Александър Лазаров – Ива Недева (СК „Черно море Бриз“ Варна)
2 Христо Младенов – Явор Нанков (ЯК Кап. Г. Георгиев Порт Варна)
3 Георги Никитов – Никола Кобарелов – (ЯК Черноморец Бургас)

Източник на снимката : narodensport.eu